Stan zapalny od początku ciąży

Od początku ciazy mam stan zapalny, który wykazuje cytologia i badania moczu.Poddana byłam leczeniu jednak nadal on wystepuje. Dostałam skierowanie od mojego ginekologa do pracowni diagnostyki szyjki macicy w celu szczegółowego jej badania. Obecnie jestem w 25 tc i boje sie czy to zakażenie może mieć negatywny wpływ na dziecko. Czy pobranie wycinka z szyjki macicy zagraża mojej ciąży?

Milena Lubowicz

Badanie to nie zagraża ciąży. Trzeba znaleźć przyczynę ciągłych infekcji, żeby w czasie porodu nie doszło do zakażenia dziecka.
Pozdrawiam