Stany depresyjne u nastolatki

Brak sił , chęci , płacze z byle powodów i to ciagle. Jestem raczej dość świadomą osobą co do ludzkich zachowań ale w takich stanach ogromnego smutku,samotności nie jestem sobą,mam wiele roznych mysli, ktore nie są dobre.Wzrasta u mnie agresja. Chcę rzucac tym co mam pod ręką. Gdy mialam 13 lat psycholog powiedział mi , ze mam stany depresejne ale nie rowna się to z tym co przezywam teraz. Co będzie kiedyś? Potrafię funkcjonować notmalnie lecz nagle wszystko sie wali. co robić?

Dzień dobry,

Poszukać w swojej okolicy psychoterapeutę i/lub lekarza psychiatrę, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pani trudności, a przede wszystkim zaproponować najlepszą metodę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia).

Proszę Pani
proponuje aby skupiła się Pani na swoich osiemnastu latach to bardzo duży potencjał. Proszę wyobrazić sobie że czeka na Panią CAŁY ŚWIAT, proszę pomyśleć co Pani może temu światu zaproponować i jakie talenty w sobie rozwijać, na pewno się jeszcze Pani uczy. Więc uwagę swoja należy przenieść z samotności na swój rozwój swoje talenty. Proszę nie bać się marzeń i na to dawać energię. Szkoda każdej godziny, która nie będzie poświęcona Pani rozwojowi. Dziewczyno nie trać czasu i nie marnuj życia, to nie prawda że jesteś samotna, wokół siebie masz bardzo dużo ludzi życzliwych, tylko ich zauważ i zauważ też siebie.

Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl