Stany lękowe, bolesność głowy a możliwe przyczyny

Witam mam poważny problem od jakiegoś czasu strasznie boli mnie głowa czuje jakby była ciężka napięta. Drtwieja mi nogi ręce i twarz. Cierpię na bezsenność. Martwię się o swoje zdrowie ciągle o tym myślę. Nam stany lękowe związane z tym. Gdy wychodzę z domu mam uczucie miękkich nóg, przypływ gorąca całego ciała. Proszę o pomoc...

Proponuję taką kolejność: 1. lekarz POZ który wysłucha historii problemu i będzie mógł zlecić ewentualnie dodatkowe badania, 2. neurolog (jeżeli ból głowy i drętwienia nie będą ustępować z czasem i po konsulracji z lekarzem POZ), 3. psycholog (jeżeli badania fizykalne niczego nie wykażą - wtedy można przypuszczać, iż problem ma podłoże psychiczne). Pozdrawiam.