Stany lękowe, trauma po poronieniu i przebyta terapia uzależnień od alkoholu i narkotyków

Witam prosze o pomoc od 2 lat mam stany lękowe najbardziej na ulicy boje sie ze cos mi sie stanie niewiem co mi jest w domu czuje sie dobrz pe mialam przykre wydarzenie w zyciu poronienie dostalam szoku dodam ze spozywalam narkotyki ,chlopak mnie ciagle ponizal te leki utrudniaja mi zycie przytylam 10kilo kiedys bylam radosno osoba czy zle doswiadczenia tak na mnie wplynely bylam na terapi odwykowej od alkocholu nie cpam i nie pije 3 miesiace ale lëki dalej mam czy moge sie starac o rente

renta, gdy zycie przd Pania?staranie o rente =rezygnacja z zycia....to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza