Stany lękowe u osoby samotnej

witam mam 25 lat jestem osobą samotną mam stany lękowe ii czuję pustkę w sobie nic mnie nie cieszy , również pojawiają mi się myśli samobójcze nie wiem jak już sobie z tym wszystkim poradzić

Na pewno w zmaganiu się w poczuciem samotności mogą pomóc Panu różnego rodzaju społeczności, których jest dużo w Krakowie - wszelkiego rodzaju koła hobbystyczne, językowe, speed dating itd. Okoliczności, w których można poznać nowe osoby i nawiązać z nimi relację (czy to przyjacielską czy romantyczną) jest wiele - pytanie tylko która z nich Panu najbardziej odpowiada. Po takiej analizie polecam sprawdzić w jakich miejscach w Pana miejscowości spotykają się grupy osób o takim właśnie profilu, jaki Panu pasuje. Powodzenia!

Dobre samopoczucie jest istotną wartością sprzyjającą odczuwaniu trwałej radości z życia. Zaangażowanie się w psychoterapię, w pracę nad sobą, nad swoimi pragnieniami, potrzebami pozwoli pani popatrzeć na swoją przyszłość w sposób budujący. Dobrze jest też skorzystać z pomocy psychiatrycznej, bo opisane symptomy mogą być związane z pojawieniem się depresji i leczenie farmakologiczne może przynieść spodziewana ulgę.