Stany pobudzenia, lęku, zmęczenia oraz skurcze nóg i tułowia

Witam,mój mąż cierpi na pewne dolegliwości ,mianowicie mniej więcej raz w tyg.nagle robi się pobudzony ,nie może usiedzieć w bez ruchu ani jeść ani spać ale czuje się zmęczony,do tego ma skórcze nóg i tłowia( szarpie nim) Czoło ma tak zlane potem że aż kapie,ciężko jest złapać kontakt wzrokowy.Do tego są jeszcze lękiże wszyscy na niego patrzą że ktoś coś knuje. Wszystko to trwa do nast. dnia ,a potem znowu jest ok.Zdaża się tak że go to łapie po dużym. wysiłku fiz.lub tylko przy wieszaniu prania

Witam,

to, co Pani przedstawiła wygląda na silne ataki lęku. Polecam lekturę tekstu "Panika" w polskiej wikipedii - zawiera bardzo dobry opis tego problemu. Żeby jednak postawić dobre rozpoznanie i wykluczyć ewentualne przyczyny somatyczne warto udać się na konsultację do lekarza.

Pozdrawiam!