Starania o ciążę a podwyższona temperatura ciała i wystąpienie krwawienia

Witam. Od prawie 3 lat staram sie z mężem o dziecko. Dodam ze również od tego czasu lecze sie na PCOS.Moje cykle sa dość długie,od 32 do 36 dni.Na ostatniej wizycie u lekarza tj.24.11 miałam 4 pęcherzyki owulacyjne.Od tamtego dnia moja temperatura ciała utrzymuje sie w granicach 36.9-37.2 Zrobiłam test ciążowy ale niestety wyszedł negatywnie.Dwa dni temu dostałam miesiączki(tak mi sie przynajmniej wydaje)ale teperatura wogóle nie spada.Czy to możliwe żebym jeszcze była w ciązy? Z góry dziękuje.

Milena Lubowicz

Raczej szansa na ciążę nie jest duża skoro wystąpiło krwawienie miesięczne. Może Pani dla pewności wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam