Starania o ciążę i monitorowanie cyklu
Dzień dobry od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko dzis byłam u lekarza na usg i powiedział że 11 dniu cyklu widać pęcherzyk o średnicy 9 mm i przepisał mi jeszcze raz lek duphastion żeby przyspieszyć wielkosć co to znaczy?jest szansa na ciąże?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Oznacza to, że jest szansa na ciążę.