Starania o dziecko 6 dni po zakończeniu kuracji antybiotykiem Bioracef

Witam! Jestem właśnie z mężem na etapie starań o dzidziusia, ale mam pytanko.. Byłam u lekarza i dostałam antybiotyk Bioracef na ropne zapalenie zatok. Ostatnią tabletkę wezmę 11 listopada, a dni płodne wypadają mi na 17-20 listopada. Czy mogę normalnie współżyć i starać się o dzidziusia? Czy wystarczy te 6 dni 'regeneracji' po antybiotyku?

Witam. Jak najbardziej tak. Życzę powodzenia! Z innych kwestii sugeruję zacząć przyjmować kwas foliowy przed planowanym poczęciem