Starania o dziecko a wynik betaHCG

Od 2 mies staram sie o dziecko Ostatni okres mialam 13.09 i po nim wykonalam B hcg z krwi ktora wyszla mi na poziomie 1,2 przez caly miesiac staralam sie ponownie o dziecko i nie przyszedl okres, zawsze miewam regularnie co 28dni. Dnia 14.10 poszlam ponownie na B hcg i wyszlo znowu 1,2 (brak ciazy) czy pomimo tego jest szansa ze badanie nie wykrylo ciazy? Od kilku dni mam mdlosci itp. prosze o pomoc czy miec jeszcze jakas nadzieje, jaka jest szansa ze badanie b hcg z krwi nie wykrylo ciazy?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli beta hCG nie wykazuje wzrostu oznacza to iż nie doszło do zapłodnienia. Proszę pamiętać iż największą skuteczność oznaczenie ma po co najmniej 10-14 dniach od stosunku.

Beta HCG jest bardzo czułym testem .Dziewczyno zmiłuj się nad sobą
i partnerem jak będziesz ciągle myślała o ciąży to stracisz radość z kocha
i zablokujesz się psychicznie i będzie problem