Starania o dziecko od roku

Witam! Od roku staram się o dziecko. Prowadzę kalendarzyk dzięki któremu wiem że owulacja była 17 dni temu. Od wczoraj mam plamienie a zazwyczaj już 13dni po owulacji mam miesiączkę. Dziś robiłam zwykły test ciążowy wyszedł negatywny. Trochę się stresuję że tak długo jej nie ma. Co to może być?

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny po ok 14dniach od stosunku bez zabezpieczenia. W przypadku ciąży występuje czasem krwawienie implantacyjne, właśnie w terminie spodziewanej miesiączki. Proszę wykonać ponownie test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Piotr Pilarski

To plamienie to okres. W ciągu kolejnych dni krwawienie powinno się zwiększyć.

Pozdrawiam.