Starania o dziecko po dwóch in-vitro

witam dzis jest 30 dc cykle mam co 27 dni moja temperatura wynosi 37,1 lub 37,2 ostatnia miesiaczke mialam 2 listopada 14 15 16 listopada intensywnie z mezem pracowalismy poniewaz jestem po 2 in vitro nieudanych czy teraz jest szansa ze sie udalo naturalnie z tym ze dzis wykonalam test i wyszedl negatywny chcialabym sie dowiedziec czy zrobilam go za wszesnie i kiedy ewentualnie zrobic powtorke pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Warto wykonać kilkukrotnie test ciążowy w ciągu następnych dni lub oznaczyć BHCG z krwi.