Stawy kolanowe w granicach normy w wyniku RTG
Witam Własnie otrzymałam wyniki Badań RTG kolan w wyniku jest napisane stawy kolanowe w granicach normy co to oznacza?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Oznacza to, że w stawach kolanowych nie uwidoczniono patologii.