Stękanie u 5-miesięcznego dziecka

mój synek 5 miesieczny od pewnego czasu ciagle steka przy tym prostuje raczki i wypina brzuszek przytymbardzo sie denerwuje robi to jak gryzie zabawke czy lezy bardzo przosz o pomoc czy mam sie tym martwic

Bez dokładnego wywiadu i badanie się nie obejdzie.Proszę zwrócić uwagę ,czy dziecko jest jest wówczas niespokojne,czy jest w pełnym kontakcie i czy objawy nie poprzedzają wypróżnienia.
Pozdrawiam ciepło