Stłuszczenie wątroby a diagnoza nowotworu

Witam. Czasem miałem bóle w prawym boku. Usg wykazało jedynie stłuszczenie wątroby.Resztę ok Mam b. dużo gazów.Przez 3 tygodnie brałem duspatalin aby podregulować stolec.Teraz biorę kolon.Jestem po podleczeniu szczeliny odbytu.Sprawa ze szczeliną powraca. SPORO MAŚCI JUŻ ZUŻYŁEM, tak z Nitrocardem jak również z Hydrocortyzonem. Boję się iż ten końcowy odcinek ulegnie zniszczeniu od tych czopków i maści/proktis posterisan zwykły + H proktosedonitd.Boję się aby nie doszło do raka.Proszę o pomoc!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leczenie takiej dolegliwości wymaga konsultacji proktologicznej. Nie ma jednak obawy na tym etapie o rozwój raka odbytu w przebiegu choroby odbytu.