Stosowanie Absenoru przy CHAD

Witam, stwierdzono u mnie CHAD. Od 4 dni biorę Absenor 300 mg rano i wieczorem. Na zmianę jestem płaczliwa, mam myśli samobójcze i wpadam w hipomanię. Lekarz powiedział że w razie potrzeby mam zwiększyć sobie dawkę, ale nie wiem jak długo mam czekać, o ile ewentualnie ją podnieść i czy to nie nasili bardziej tej chwiejności? Przed Absenorem wg nie płakałam w stanach depresyjnych. Wizytę mam dopiero w maju. Co powinnam zrobić?

Małgorzata Panek

Dawkę można zwiększyć co 2-4 dni,aż do osiągnięcia poprawy stanu. Dawka podtrzymująca powinna wynosić max 1000-2000mg. W przypadku braku skuteczności bądź działań niepożądanych proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza