Stosowanie Acardu na rozrzedzenie krwi po operacji tętniaka mózgu

Jestem po operacji tetniaka mozgu tetnicy wewnetrznej szyjnej. Tetniak pekl, zaklipsowano 2stycznia, mimo tomografi w ktorej wszystko jest w porzadku mam zawroty glowy, jakby pelna glowe. Czy to normalne kiedy wroce i czy w ogole do zdrowia. Dostalam od kardiologa acard na rozrzedxenie krwi ale czy to bezpieczne, jakie badania dalej? Co moze pomoc. Pozdrawiam iwona

Witam. Powinna Pani zgłosić się do neurochirurga i oceni lekarz Pani sytuację. Poza tym powinna Pani mieć wykonane badanie dopplerowskie tętnic szyjnych. Pozdrawiam.