Stosowanie akupunktury w celu leczenia obrzęku limfatycznego ręki

Czy mozna stosowac akupunkture w celu leczenia obrzeku limfatycznego reki ?

Witam serdecznie, obrzęk limfatyczny jest chorobą nieuleczalną, w celu łagodzenia objawów jedynym skutecznym remedium jest stosowanie kompleksowej terapii manualnej, co wymaga wiele samozaparcia i czasu. Uważam, że w tym schorzeniu próba chodzenia na skróty niewiele wniesie. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog