Stosowanie Asertinu a wypadanie zastawki

dobry wieczór....mam pytanie poniewaz od 5 lat biore lek przeciwdepresyjny asertin(seratraline) bo mialam stwierdzona depresje...i tez stwierdzono mi wypadanie płatka w sercu i przepisano lek bibloc 2.5 mg a biore 1.25mg na puls wysoki b ogólnie jestem niskocisnieniowcem ...i te wizyty mam kontrolnie co 3 lata a czesto mi sie robi tak w nocy badz nad ranem od dluzszego czasu ze wybudzam sie i mam wysokie cisnienie i puls serce mi chce wyskoczyc i mysle ze dostanee zaraz wylew badz zawal.....

Dobry wieczór,

Czy zgłaszała Pani dolegliwości lekarzowi prowadzącemu? Na początku warto wyjaśnić kwestie medyczne.

Najlepsze efekty leczenia depresji uzyskujemy przy połączeniu psychoterapii oraz farmakoterapii. Poza wyjaśnieniem kondycji medycznej, zalecałabym konsultację u psychoterapeuty.