Stosowanie Azalii po porodzie i przyspieszenie okresu

urodzilam synka,po miesiacu dostalam azalie,po dwoch tyg brania doslalam miesiaczki i je odstawilam,gdyz strasznie bolal mnie brzuch,zaczynam zalowac,ze zaczelam je brac.Czy one przyspieszyly miesiaczke?to juz trzeci miesiac jak mam juz regularnie,dodam,ze karmie piersia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyśpieszona miesiączka to najprawdopodobniej efekt działania zarówno tabletek hormonalnych jak i laktacji. Nie ma powodów do obaw.