Stosowanie Cyprest na PCOS

Witam mam pytanie poniewaz mam zespół policystycznych jajników i brałam tabletki antykoncepcyjne cyprest zeby przywrócić miesiaczkowanie stosowałam je przez 4 miesiace. okres co miesiac był, teraz je odstawiłam i staram sie o dzidziusia ale mam problem z wyliczeniem dni płodnych ostatnia miesiaczke mialam 14. Czy wogóle jest mozliwosc ze po odstawieniu tabletek w pierwszym cyklu zajde w ciążę? czy przy tym PCO cięzko bedzie mi zajsć? prosze o odpowiedz. Pozdrawiam!

PCO jest bardzo niejednorodną chorobą. Jeśli w tym cyklu się nie uda, to konieczna wizyta u ginekologa i badania owulacyjne, być może stymulacja owulacji.
To forum nie jest miejscem na dokładne stawianie diagnozy i proponowanie leczenia.
W tej chorobie trzeba cierpliwości i czasu.
Powodzenia.