Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Decilosalu z powodu opuchniętych nóg

Lekarz przepisał mi lek o nazwie DECILOSAL z powodu opuchniętych nóg w kostkach. Trochę obawiam się go zażywać ze względu na dość dużo skutków ubocznych leku. Nie mam nadciśnienia a i drożność żył kończyn dolnych jest prawidłowa a mimo to moje nogi są praktycznie przez 24 godziny spuchnięte (szczególnie w kostkach). Proszę o poradę.
KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu

Badania krwi - bilirubina

Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.

Witam serdecznie, nie spodziewałbym się jakiejkolwiek poprawy. Cilostazol ma zastosowanie w wydłużaniu dystansu chromania przestankowego u pacjentów z przewlekłym niedokrwieniem kończyn dolnych na tle miażdżycowym, a nie w leczeniu obrzeków. Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i angiologii. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz certyfikat PTU w dziedzinie ultrasonografii naczyń. Członek Polskiego Towarzystwa Angiologicznego, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Towarzystwa Internistów Polskich. Autor licznych publikacji naukowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy