Stosowanie Elicea a zmiana dawki

Witam. Od 3 tygodni biorę lek elicea 10mg, objawy nerwicy powoli ustąpiły lecz ciągle odczuwam zawroty głowy które są bardzo uciążliwe i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Zażywam jedną tabletkę na dobę, chciałabym zmienić tą dawkę na pół tabletki, czy jest to możliwe?

do wylwczenia oproczlekow potrzebna jest terapia...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza