Stosowanie Entocort i Imuran a wskazania do leków osłonowych

Czy mając chorobę crohna i biorąc leki Entocort i Imuran powinienem brać tabletki osłonowe?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to konieczne. Chciałbym tylko wytłumaczyć iż nie chodzi tu o osłonę w formie bakterii zawartych w probiotykach a o leki zmniejszające wydzielanie kwasów żołądkowych.