Stosowanie Euthyroxu przed śniadaniem

Witam,Lekarka powiedziała, żeby brać euthyrox minimum 30 minut przed śniadaniem, taka sama informacja jest w ulotce a ja mam pytanie czy to "minimum" oznacza, że mogę czasem brać godzinę przed śniadaniem, a czasem np. dwie godziny? czy właśnie musi być dokładanie 30 minut?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Ważne aby do posiłku było nie mniej niż 30 minut.