Stosowanie Ferrum przy małej ilości żelaza w organizmie

Wtam. Miesiac temu zrobiono mi wyniki na ilosc zelaza w orgabizmnie i okazalo sie,ze mam za malo z czego anemia (tak powiedziala Pani doktor) otoz zelaza mialam tylko 38,przepisano mi Ferrum lek,tydzin temu powtorzylam wyniki zelazo i wyszlo mi 85. Czy to juz dobry wynik.? Od kilku dniu znow czuje sie slabo,miewam mdlosci,bol glowy,raz mi goraco raz zimno,szybki sie mecze.

Małgorzata Panek

Leczenie ferrum powinno trwać jeszcze 2-3 miesiące po wyrównaniu parametrów krwi. Proszę pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam