Stosowanie Fosteks przy astmie 2 stopnia

przy astmie 2 st. lekarz zlecił mi fosteks w okresie nasilenia stosować około 2 mce nastepnie odstawić czy to odpowiednia kuracja. a co przed wysiłkiem ?często odczuwam ból miedzy łopatkami bez względu na wysiłek czy to pochodzące od astmy,rtg klatki w normie

Powinna pani stosować fostex 2xdziennie, dodatkowo w razie napadu duszności, kaszlu ventolin lu berotec . Po roku leczenia i ocenie jego efektów, możliwa jego redukcja