Stosowanie leków Citaxin i propranolon

witam mam pytanie dostałem lek na nerwice citaxin 20 mg czy jak zaczyna walic mi serce jak głupie to moge brac propranolon?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością sama z siebie nie. Stosowanie leku powinna poprzedzić konsultacja z kardiologiem oraz ocena funkcji serca.

Witaj!
To ,że serce "zaczyna walić" jest skutkiem ubocznym tego leku , natomiast nie można bez konsultacji z lekarzem brać do tego propranololu bo może pan sobie sam zaszkodzić . Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym, który te leki wypisał.
Pozdrawiam