Stosowanie leków farmakologicznych przy nadciśnieniu

w styczniu stwierdzno u mnie nadciśnienie śierpien 2014 pobyt w szpitalu rozpoznanie I11.9 -E78.0 obecnie ciśnienie 170/115 leki acurenal 20mg 2x1 lecalpin 20mg 1x1 czasamiwieczorem ciśnienie ok 185/ 120 w wypisie kontrola za 3 miesiące u lek. poz niewiem czy czasem nie iść wcześniej

Milena Lubowicz

Proszę iść szybciej, gdyż takie wartości ciśnienia wymagają interwencji i zmiany leczenia-zwiększenia dawki lub dodania leku.
Pozdrawiam