Stosowanie leków hormonalnych przy zaburzeniach miesiączkowania a założenie aparatu na zęby

Byłam gruba. Mam 165-170 cm przy 85 kg, schudłam ocierając się mocno o anoreksje poniżej 45. Dokładnie nie wiem bo to był moment kiedy weszłam w opamiętaniu na wagę i się przeraziłam. Przez ok 5 lat nie miałam okresu, przytyłam i ważę ok 55 kg. Byłam w szpitalu gdzie zrobiono mi badania i zalecono hormony. Wybrałam już jedno opakowanie- miesiąc. Dostałam okres ok 5 dni. Czy mogę założyć aparat na zęby? bo ostatnio gdy nie miałam miesiączki to mi odmówiono, czy przy hormonach mogę go założyć?

Dzien dobry, skoro stan zdrowia sie u Pani unormował to nie widzę przeciwwskazań do założenia apartu. Ponieważ założenie aparatu powoduje częściową zmianę diety, bywa, że na początku gubi się parę kilogramów, ale potem wszystko wraca do normy. Dlatego za pewne odmówiono Pani założenia aparatu. Pozdrawiam :)