Stosowanie leków na ChAD a zaburzenia pamięci i mowy

Witam, od 2009 roku choruje na CHAD, przyjmuję paroxetynę i lamotryginę, czuję się obecnie dobrze ( remisja) ale od miesiąca mam silne zaburzenia pamięci, czasem tez mowy - chce coś powiedzieć ale nie mogę, jakby nie chciało nic wyjsć z moich ust, gubię się i jąkam, w rozmowie z kimś są momenty że kompletnie nie wiem co ta osoba do mnie mówi, gubię wątki, nie wiem co odpowidzieć.Czy może być to wpływ leków? Pozdrawiam
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Dzień dobry,

Czy kiedykolwiek wcześniej miała Pani podobne objawy? Warto porozmawiać na ten temat z lekarzem psychiatrą, który prowadzi Pani leczenie, aby wykluczyć skutki uboczne działania leku.

0

Może być to objaw uboczny przyjmowania leków. Ale warto mimo wszystko skonsultować się z lekarzem, który Pani leki przepisywał.
Ponadto warto też zadbać o profilaktykę nawrotów i przepracować problem w gabinecie psychoterapeutycznym. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty