Stosowanie leków na nadciśnienie tętnicze

czy mozna zazywac przy nadcisnienu tetniczym take leki i takie dawkowanie. *nebilenin 5 mg 1 tab. rano *acard 75 mg 1 tab. poludnie *corator 20 mg 1 tab. na noc *prestarium 5 mg 1 tab. rano i 1 tab. wieczorem *hydroxyzinum VP 25 mg. 1 tab. rano 1 tab. poludnie i 1 tab. wieczorem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak, choć dawkowanie uzależnione jest od wartości cisnienia.