Stosowanie leków po rozległym zawale serca

Witam. Jestem po rozległym zawale serca. Biorę następujące leki: clopidix, roswera, furosemidum, dilatrend, espiro. Czy konieczne jest równoczesne branie dilatrendu i espiro, czy te leki nie mają podobnego działania? Dziękuję.

Sa to leki o innym mechanizmie dzialania , stosowane najczęsciej w terapii niewydolności serca , a taka zapewne u pana wystepuje po uszkodzeniu mieśnia serca przy zawale. Warto to pytanie zadac lekarzowi prowadzącemu i wyjasnić watpliwosci