Stosowanie leków Polvertic, Depakine Chrono i Sonval a wahania zachowania i zaburzenia równowagi

pacjentka ma 77 lat bierze polvertic, depakine chrono 300 oraz sonval 10mg. Ostatno jest albo pobudzona nadmiernie, albo ospała i apatyczna.Ponadto ma zachwiania równowagi.Czy zestawienie takich leków może powodować takie zachowania i czym grozi przedawkowanie sonval 10mg. Mama ma problemy z bezsennością

Sanval nie pobiera się na stałe i raczej 1/2 tabletki, może wywołać zaburzenia psychiczne przy pobieraniu całej tabletki, należy zmienić leczenie na bezsenność.pozdrawiam