Stosowanie leków przeciwdepresyjnych i przeciwlękowych

Brałam także rózne tabletki przeciwdepresyjne o przeciwlękowe.Lecząc się chciałam pomocy w uporaniu sie choć trochę z tym poczuciem beznadziejności oraz przezwyciężyć te lęki i niechęć do ludzi.Dodam,że w dzieciństwie też trochę przeszłam,ale to nieważne już.Pragnę tylko choć trochę polepszyć swoje samopoczucie bo odebrać sobie życia nie mam odwagi.Chciałambym tą fobię przeskoczyć,ale nie wiem jak.A terapeuci zbytnio mi nie pomogli,albo zde mną coś nie tak jest,już nie wiem jak i co mam myśleć??

Dzień dobry,

Trudno odnieść się do Pani postu przy tak niewielkiej ilości informacji.
Jak długo się Pani leczy farmakologicznie ? Na czym polegały terapie ? Co udało się Pani osiągnąć w trakcie leczenia ?

Proszę zapoznać się z tą stroną - być może będzie dla Pani pomocna
http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza