Stosowanie leków przeciwko padaczce a alkohol

Witam , Dwa dni temu stwierdzono u mnie padaczke. Byl to drugi atak w zyciu pierwszy byl w lutym 2014 a drugi koncem grudnia. Dostalam tabletki w ta sobote mam 18 urodziny, czy moge leki brac po imprezie a na zabawie normalnie wypic alkohol?

Leki na padaczkę nie działają po alkoholu więc ta impreza grozi następnym napadem, pozdrawiam