Stosowanie leków przy nerwicy

Witam! Chciałbym sie dowiedzieć jak moge wyleczyć nerwice lub jakie tabletki brac bo męczy mnie ona.Gdy dochodzi do tego stres w ogóle mam wszystkiego dość.Nerwice i stres mam przez problemy finansowe w domu i przez prace.

Witam,
z psychologicznego punktu widzenia może lepiej byłoby zając się problemem/pracy,pieniędzy/a nie szukać medykamentów i tracić czas.Zastanów się nad przyczyną wspomnianych kłopotów i powierz je kompetentnej osobie.
Pozdrawiam i zachęcam.