Stosowanie leków przy problemach z włosami

Witam serdecznie wszystkich.Z tej strony JustynaK. od jakiegos czasu miałam problem z włosami , pisałam do Państwa bo byłam u róznych specjalistów i nikt nie umiał pomódz a własnie odwas dostałamn odpis że ma zrobić badanie krwi na poziom zelaza i ferrytyny .I co sie okazało ze żelazo wynosi 3,7 a ferr. 6,1. dostałam lek Tardyferon witamine B6 i kwas foliowy do przyjmowania .Mam zapytanie czy to dobre leki i czy te leki moge przyjmowac po śniadaniu ?Bo kazdy inaczej mówi i pisze Prosze o pomoc

Małgorzata Panek

Leki, które Pani otrzymała są jak najbardziej właściwe do leczenia niedokrwistości z niedoboru żelaza. Wg zaleceń farmaceutów Tardyferon należy przyjmowac 30-60 min przed posiłkiem, gdyż pokarm zaburza wchłanianie żelaza. Pozostałe leki może Pani przyjmować z posiłkami.
Pozdrawiam