Stosowanie leków w leczeniu zaburzeń lękowych

Jestem zainteresowana nazwami łagodnych, nieuzależniajacych leków antylękowych pomocnych w leczeniu zaburzeń lękowych, napięcia przedmiesiączkowego innych niż hydroksyzyna i środki ziołowe ponieważ nie chce zażywać mocnych leków z wieloma skutkami ubocznymi.

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń lękowych jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.