Stosowanie leku Citabax 0,01

mam pytanie dostalam od psychiatry leki citabax 0,01 czy jedno opakowanie mi wystarczy .Czy to bezpieczny lek bardzomprosze o odpowiedz

Leczenie lekami typu Citabax jest leczeniem przewlekłym. Pierwszych pozytywnych efektów można spodziewać się po 2-3 tygodniach przyjmowania leku. Nawet w przypadku uzyskania pełnej poprawy leczenie powinno być kontynuowane przez wiele miesięcy. O zakończeniu leczenia decyduje lekarz.