Stosowanie leku Clemastinum u 2-miesięcznego dziecka

Chciałabym zapytać o lek clemastinum. Moja córka dostała to na problemy skórne, takie drobne pryszczyki na całym ciele, nie wiadomo od czego powstające. Mamy to stosować 2 x po 1 ml. Córka ma 2 miesiące a na ulotce przeczytałam że nie stosować poniżej 12 miesiąca życia. Z góry dziękuję z pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście nie jest to wskazane w/g ulotki. Proszę jednak postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.