Stosowanie leku Efectin ER

Witam,biorę lek Efectin ER obecnie dawka 2 x 75 mg i już 3 tygodnie ale nie czuję większej poprawy.Czemu tak się dzieje? Poza tym lekarz mowil,zebym bral lek po sniadaniu i 2 x dziennie teraz ,a w ulotce jest napisane,zeby brac w czasie jedzenia i 1 x dziennie. Czy cos jest nie tak? Prosze o odpowiedz.

Lek można brać w 1 dawce, lub w dwóch. Czy to będzie zaraz po śniadaniu czy w trakcie jedzenia nie ma większego znaczenia.
Jest to bardzo skuteczny lek przeciwdepresyjny, ale podobnie jak w przypadku innych leków, nie wszystkim pomaga.