Stosowanie leku Elicea i nerwica wegetatywna

witam od 6 miesięcy zażywam lek elicea 5 mg czuje się po nim dobrze ataki paniki prawie ustąpiły, kołatania serca i dodatkowe skurcze które miałam do tej pory są rzadsze nadmienie że mam nerwice wegetatywną od dziecka przeszłam mnóstwo badań również na serce po których stwierdzono arttmie na tle nerwowym i od 2009 zażywam ćwiartke nedalu ,przeszłam też psychoterapie jestem osobą ogólnie barzdo wrażliwą moje pytanie jak długo mam stosować lek elicea czy moge już stale?

Witam ,co do stosowania leku powinna skonsultować się Pani ze swoim lekarzem psychiatrą i dopytać, jeśli nie jest Pani pod opieką psychiatry doradzam zapisać się.Pozdrawiam.

Witam,
myślę, że 6 m-cy leczenia to zbyt krótki okres, ale wszelkie kwestie dotyczące leczenia należy omawiać z psychiatrą prowadzącym.
pozdrawiam