Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leku Euthyrox a zimne poty, bezsenność i wypadanie włosów

Witam lecze sie na tarczyce juz 4 lata. biore euthyrox 50 tsh na poziomie 1,1. po tabletkach przed leczeniem 3,5. Czuje się coraz gorzej. Endokrynolog twierdzi ze to niezbedne. mam zlewne poty bezsennosc i garsciami wypadaja mi wlosy. estro, prog fsh w normie. lekarz twierdzi ze musze to zazywac na niedoczynnosc. Ale jak mam brac leki ktore uprzykrzaja mi zycie bo zle sie po nich czuje. Przeciez lek powinien pomoc nie szkodzic. Czy nalezy to zazywac nie zważajac na skut uboczne? Pozdrawiam
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Hormony a zachowanie

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Proponuje konsultację z innym endokrynologiem. Przedstawione objawy rzeczywiście sugerują , że należy zmodyfikować tok leczenia.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy