Stosowanie leku Fluanxol

do psychiatry jaka jest minimalna dawka anty psychotyczna leku Fluanxol? i czy moze byc stosowany w zaburzeniach psychotycznych z depresją?

Dzień dobry,

mam nadzieję, że żaden z lekarzy psychiatrów nie odpowie tu na Pana pytanie. Na takie pytanie powinno się udzielać odpowiedzi wyłącznie w kontakcie bezpośrednim po zbadaniu pacjenta. Zalecam, więc wizytę u psychiatry i tam zadanie nurtujących Pana pytań.

Pozdrawiam.'
Adam Zajączkowski
www.zajaczkowski-psychoterapia.pl