Stosowanie leku Sirdulud a opóźnienie miesiączki

Zawsze przed okresem bolały mnie piersi, raz miałam tak, że nie bolały. Okres powinnam dostać ok 15 lutego i już mnie te piersi powinny boleć, ale żadnych 'objawów'. Brałam przez tydzień lek Sirdalud, czy jest możliwość, że okres mi się spóźni itd.?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Raczej nie powinno być takiego działania. Możliwe jest jednak iż lek spowoduje iż okres będzie mniej nasilony.