Stosowanie Logest a zsunięcie się prezerwatywy

Stosuję tabletki Logest od 22-ego października. Żadnej tabletki nie pominęłam, maksymalna różnica w ich przyjmowaniu to godzina. Zawsze z partnerem stosujemy dodatkowo prezerwatywy. Wczoraj po stosunki (także w prezerwatywie) została one we mnie, trochę spermy spłynęło na udo partnera. Oczywiście szybko ją wyciągnęłam. Stąd moje pytanie, czy nawet jeśli plemniki dostały się do pochwy to mogę być w ciąży? Mam powód do zmartwień?

Milena Lubowicz

Zwykle producent zaleca 7 dni dodatkowej antykoncepcji przy włączaniu antykoncepcji, no chyba, że 1 tabletka jest brana w 1. dzień cyklu, to ochrona zapewniona jest od razu.
Także w Pani przypadku ochrona powinna być zachowana.
Pozdrawiam