Stosowanie Metizolu przy nadczynności tarczycy

Witam. Przez ok. rok czasu leczyłam się na nadczynność tarczycy (MGB). Teraz moje TSH jest w normie (powyżej 2) i dr kazała mi odstawić Metizol. Czy mam się spodziewać jakiś skutków odstawienia leku? Nie biorę Metizolu już parę dni i zaczynam się denerwować. Drugie moje pytanie dotyczy wytrzeszczu oczu, zauważyłam, że zmniejszył się na skutek leczenia, ale nadal go mam. Czy sam minie, czy powinnam iść do lekarza, a jeśli tak, to do jakiego (okulista/endokrynolog/lekarz rodzinny)?

Szanowna Pani,
niestety zdarza się nawrót nadczynności po odstawieniu leczenia, stąd należy kontrolować okresowo czynność tarczycy. Wytrzeszcz jest objawem, który może się utrzymywać nadal. Ew. leczeniem zajmują się okuliści.
Pozdrawiam
dr R.Anielski