Stosowanie Parogenu a otyłość

Witam Panią.Jestem osobą w wieku 42 lat z lekką otyłością.Przez 7 lat brałam Parogen 20 mg z powodu nerwicy lękowej.We wrześniu tego roku lekarz zwiększył mi dawkę do 30mg,lecz w trakcie brania większej dawki pojawiły się silne kołatania serca oraz drżenie rąk(przy mniejszej dawce też się to pojawiało).Poszłam ponownie do lekarza który kazał odstawić Parogenzapisując Citaxin.Przy odstawianiu przedostatniej dawki leku pojawił się szum w głowie i zaburzenia koncentracji czy to normalne i ile trwa

Dzień dobry,

W przypadku nerwicy PODSTAWOWĄ metodą leczenia jest psychoterapia, do podjęcia której namawiam. A z tego, co Pani pisze to leki nie przynoszą zadowlającego efektu - szczególnie bacząc na czas leczenia farmakologicznego.
Psychoterapię może Pani podjąć w formie ambulatoryjnej (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, prywatnie) lub na oddziale szpitalnym (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie - oddz.psychiatrii psychodynamicznej).