Stosowanie Paxtin i problemy ze snem

Witam! Szukam dobrego antydepresantu. Parę lat temu prowadzący psychiatra zapisał mi paxtin. Lek ten z początku wręcz lubiłem zażywać, gdyż poprawiał nastrój i zarazem sen. Problem zaczął się po stwierdzeniu, że coraz gorzej po ni sypiam, a obecnie powoduje u mnie wręcz bezsenność. Nadmieniam, że lek ten zażywam okresowo, w nawrotach zaburzeń depresyjno-natręctwowych (rozp. lekarza). Wiem, że wizyta u specjalisty jest konieczna, ale chciałbym zażywać lek poprawiający także sen. Pozdrawiam!

Co do leków antydepresyjnych wyrządzają one więcej szkody niż pożytku.

Powodzenia!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl